Neden PrAtikPOS

ck 57364ddf 0650 44ad 815b 622718eae282 PRATIK compressor e1583937785481 - Neden PrAtikPOS

Neden PrAtikPOS?

Neden PrAtikPOS sorusunun en iyi cevabı, günümüzde hızlı ve güvenli satış, perakende işletmeleri için zorunluluk hâline gelmiştir. Bunun için anlık satışlarda kullanıcı kaynaklı hataların en aza indirilmesi ve satışların hızlandırılması gerekmektedir. Teknolojinin ve yazılımın günümüzde vazgeçilmez bir ihtiyaç hâline gelmesiyle birlikte sıcak satış hacmi yüksek perakende işletmelerinde verimliliği arttırmak amacıyla satış, stok takibi ve nakit akışının kontrol altında tutulması gereklidir. PrAtikPOS, tüm bu işlemler için gerekli alt yapıyı sağlayarak perakende işletmelerinin destekçisi hâline gelmiştir. Tüm cari, stok, kasa, banka ve muhasebe işlemlerinizi takip etmenize olanak sağlamaktadır. Yeni nesil yazar kasalar ile tam entegre olabilmesiyle, yazar kasaların kullanımını kolay ve güvenli hâle getirmiştir.


PrAtikPOS ile Yapabilecekleriniz:


Stok Yönetimi

İşletmelerin "hızlı ve sıcak satış" işlemlerinde stokların yönetimi ve takibi en önemli konulardan biridir. PrAtikPOS uygulaması; kullanıcılarına sunduğu detaylı stok takibi ve raporları ile işletmelerin ihtiyacını karşılamaktadır. PratikPOS ile tüm stok takip süreçlerinizi etkin ve detaylı bir şekilde yönetebilirsiniz.

Devamını Oku...


Satış Yönetimi

İşletmelerin son kullanıcı ile karşılaştığı satış ekranlarında, en önemli faktörler hatasız ve hızlı işlemlerdir. PrAtikPOS satış yönetimi ile işletmelerin istekleri karşılanmaktadır. PrAtikPOS ile satışlarınızı hızlandırabilir ve işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz:

Devamını Oku...


Yazar Kasa Entegrasyonu

Yeni nesil yazar kasaların kullanımı, işletmelerin iş yükünü azaltmakla beraber kolay kullanım imkânı da sunmaktadır. Yeni nesil yazar kasalarla üreticilerinden tam onaylı destek alan PrAtikPOS uygulaması yazar kasa yönetiminde işletmelere en pratik çözümü sağlamaktadır. Yazar kasalarla tam entegre çalışarak aktif bir kullanıcı deneyimi sunar.

Devamını Oku...


Müşteri Yönetimi

Ticari hayatınızı sürdürürken satış yaptığınız tüm müşterilerinizin verileri ve işlem detaylarının hızlı ve kolay takibi son derece önemli bir hâl almıştır. Müşteri yönetimi için PrAtikPOS, geniş müşteri takibi ile işletmelere destek sağlamaktadır. Detaylı müşteri raporları ve kolay yönetimi ile PrAtikPOS, işletmelerine müşteri yönetimi için alternatif çözümler sağlamaktadır.

Devamını Oku...


Diğer Özellikler

İşletmelerin yönetimi kolaylaştırmak ve işletmeye özel hâle getirilebilmesi için PrAtikPOS'un barındırdığı ek özellikler mevcuttur. Tüm tanım ve parametreleri kullanıcı bazında yapmanızı sağlar. Kullanıcı bazına indirgenmiş parametrik yapısı ile işletme yönetiminize uygun olan seçeneklere göre işlemlerinizi yönetebilirsiniz.

Devamını Oku...


Kimler İçin PrAtikPOS

Market, bakkal ve büfeler

Restoranlar ve kafeler

Çay bahçeleri ve dinlenme tesisleri

Kuruyemişçiler

Hediyelik satışçılar

Mağazalar

Fast Food

Tuhafiyeciler

Hırdavatçılar

Medikal(gözlükçü ve eczaneler)

Çiçekçiler

Turizmciler

Unlu Mamul(pastane, tatlı ve börekçiler)

Manavlar

Eğlence ve oyun salonları

Akaryakıt istasyonları

Züccaciyeler

Kasaplar

Kırtasiyeler

Elektronik marketler

Aksesuar(bijuteri, gümüş, sarraf, saat)

Beyaz eşyacılar

Fotoğraçılar

Oto sanayi, yedek parça

Tüm perakende satış firmaları...